WWW szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Szkoła Odkrywców Talentów
Bezpieczna szkoła
Pokl

Nasi najlepsi

AAA

Nasi najlepsi

Gimnazjum nr 2 w Andrychowie „Szkoła Odkrywców Talentów” wyszukuje utalentowanych uczniów, by dalej rozwijać ich zdolności przy wsparciu nauczycieli- specjalistów.

Uczniowie naszego gimnazjum po raz kolejny odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

W roku szkolnym 2013/2014 aż 29 uczniów zakwalifikowało się do etapów rejonowych małopolskich konkursów.

Oto oni:

- Anna Jakubowska kl.IIc – Małopolski konkurs biologiczny

- Damian Walczak kl.III c – Małopolski konkurs chemiczny

- Ksenia Licheńska kl.IIIb - Małopolski konkurs chemiczny

- Anna Żydek kl.IIIc – Małopolski konkurs języka niemieckiego

- Ewelina Zając kl. IIa – Małopolski konkurs języka francuskiego

- Krzysztof Buda kl.IIIa – Małopolski konkurs historyczny

- Robert Pochała kl.IIIa – Małopolski konkurs historyczny

- Bartosz Marczyński kl.IIIa – Małopolski konkurs historyczny

- Aleksander Rupik kl.Id- Małopolski konkurs historyczny

- Gabriel Golenia kl.Id - Małopolski konkurs historyczny

- Polak Piotr kl.IIIc - Małopolski konkurs informatyczny

- Patryk Sabuda kl.IIIc - Małopolski konkurs informatyczny

- Sebastian Byrski kl. IIIb - Małopolski konkurs informatyczny

- Marcin Tarabuła kl.IId – Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

- Aleksander Rupik kl.Id- Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

- Gabriel Golenia kl.Id - Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
- Aleksander Rupik kl.Id- Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Gabriel Golenia kl.Id – Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Michał Adamczyk kl. Id- Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Justyna Danek kl.II c– - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Anna Jakubowska kl.IIc- - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Anna Pietrusiak kl.IId- - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Ewelina Zając kl. IIa - - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Krzysztof Buda kl.IIIa – - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Robert Pochała kl.IIIa –- Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Bartosz Marczyński kl.IIIa- - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Joanna Jura kl.IIIb - - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Stulecie czynu legionowego - drogi do niepodległości 1863 - 1918. Bohaterowie, wydarzenia, miejsca"

- Gabriel Golenia kl.Id - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Taki to mroczny czas..." 70-ta rocznica Powstania Warszawskiego
- Aleksander Rupik kl.Id - Konkurs kuratoryjny - tematyczny "Taki to mroczny czas..." 70-ta rocznica Powstania Warszawskiego.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !