WWW szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Szkoła Odkrywców Talentów
Bezpieczna szkoła
Pokl
MG 0173

Prezent pod choinkę

AAA

Prezent pod choinkę

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie szkolnej wigiljki przed Świętami Bożego Narodzenia. Zawsze ten dzień jest bardzo uroczysty, ale w tym roku był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że odwiedziła nas Twoja Telewizja Regionalna, ale przede wszystkim ze względu na niespodziewany prezent od rodziców uczniów.

21.12.2012r. na ręce Pani Dyrektor Haliny Talar Rada Rodziców przekazała ufundowany przez rodziców sztandar, który prezentuje się pięknie z wyhaftowanym na niebieskim tle logo szkoły.

Od roku 2013 wraz z powołanym pocztem sztandarowym będzie reprezentował Gimnazjum nr 2 we wszystkich ważnych uroczystościach szkolnych i okolicznościowych Gminy Andrychów.

Sztandar ten jest wyrazem ogromnego zaangażowania rodziców w życie Gimnazjum nr 2, dlatego też Pani Dyrektor Halina Talar podziękowała za tak cenny dar i zapewniła, że sztandar będzie umieszczony na honorowym miejscu w szkole.

Wzruszona młodzież obiecała, że godnie będzie reprezentować szkołę ze sztandarem, a rodzicom swoją wdzięczność wyraziła gromkimi brawami.

Zespół ds. promocji

MG 0180MG 0183MG 0184