WWW szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Szkoła Odkrywców Talentów
Bezpieczna szkoła
Pokl
DSC 0310

Targi Edukacyjne

AAA

Targi Edukacyjne

Dnia 26.03.2015r. uczniowie klas III Gimnazjum nr 2 w Andrychowie po raz drugi wzięli udział w Targach Edukacyjnych podczas Małopolskiego Festiwalu Zawodów w Krakowie. Wyjazd został zorganizowany w ramach doradztwa zawodowego.

Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną różnych szkół ponadgimnazjalnych. Zobaczyli nowoczesne wyposażenia szkół wykorzystywane w procesie kształcenia m.in. drukarkę 3D, urządzenia optyczne, widzieli także warsztaty naukowe związane z wykonywaniem przyszłego zawodu. Młodzież miała możliwość porozmawiania z nauczycielami i uczniami poszczególnych szkół średnich w celu poznania interesujących ich kwestii. Uczniowie mieli okazję zweryfikowania swoich predyspozycji zawodowych z prawdziwym doradcą zawodowym oraz ze specjalistami różnych dziedzin na temat wyboru ścieżki edukacyjnej.

Wyjazd na Targi Edukacyjne zdaniem uczniów był bardzo ciekawy i pouczający. Czy warsztaty edukacyjne ułatwiły naszym uczniom znalezienie odpowiedzi na pytania: Co dalej? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Jaką wybrać szkołę? Czas pokaże….

DSC 0314DSC 0316DSC 0319DSC 0328