Dzień Babci i Dziadka - gr. I

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

AAA

Jak co roku wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święto naszych Babć i Dziadków. W tym roku musieliśmy poczekać jeszcze dłużej z powodu ferii.

Na początku lutego we wszystkich grupach odbyły się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały ciekawe programy artystyczne: bajkowe inscenizacje, wiersze, piosenki, jasełka oraz życzenia z okazji święta swych bliskich. Spotkania przebiegały w bardzo miłej i uroczystej atmosferze, a w ich przygotowaniu bardzo pomogli niezawodni rodzice, którzy przygotowywali poczęstunek oraz stroje do inscenizacji.

Wszystkie dzieciaki złożyły swym bliskim życzenia i wręczyły przygotowane wcześniej laurki. Natomiast babcie i dziadkowie nie zapomnieli, jak zwykle, o słodkościach dla swoich milusińskich.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tych uroczystości.

Dzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka- gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - gr. IIDzień Babci i Dziadka - oddz. IIIDzień Babci i Dziadka  - oddz. IIIDzień Babci i Dziadka  - oddz. IIIDzień Babci i Dziadka - oddz. IIIDzień Babci i Dziadka  - oddz. IIIDzień Babci i Dziadka - oddz. IVDzień Babci i Dziadka - oddz. IVDzień Babci i Dziadka - oddz. IVDzień Babci i Dziadka - oddz. IVDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka (3)- oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. VDzień Babci i Dziadka - oddz. V